Ověřeno zákazníky > více

Expedujeme do 24h

Pezzol - vysoce kvalitní pracovní obuv

Koupit zde...

 

Příběh vášně

 

Pezzol Industries je italská společnost, která je všeobecně uznávána díky své špičkové výrobě pracovních bot „Made in Italy“ pro profesionální použití; společnost je také oceňována jako lídr v oblasti skvělých konstrukčních a technických inovací s plným vědomím mezinárodních standardů a jejich budoucího vývoje.

 

Pezzol Industries se narodil v 50. letech v italské Barlettě z intuice svého zakladatele Giuseppe Piazzolly. Počáteční rozměr řemeslníka se brzy změnil a počínaje šedesátými lety nabýval rysy a proporce průmyslového areálu. Další krok učinili jeho synové Ruggiero a Michele: od roku 1971 převzali otěže společnosti; ve stejném roce přemístili závod do Trani, stále aktuální sídlo společnosti. Od tohoto okamžiku začal proces růstu a expanze na mezinárodní trhy. V současné době společnost představuje jednu z nejprestižnějších a nejuznávanějších značek v oblasti pracovní obuvi, značku podporovanou prominentním zázemím a mistrovskou kombinací tradice a technologie „vyrobené v Itálii“.

 

My v Pezzol Industries považujeme inovace za klíčový faktor pro neustálé zlepšování kvality našich produktů; Naší vizí je navrhnout a „vyrobit“ kvalitní, lehké a pohodlné výrobky vždy v technologické špičce v oblasti pracovní obuvi. Proto je identita Pezzol Industries značkou „Made in Italy“, neoddělitelnou fúzí tradice a inovací: know-how řemeslníků, kteří mohou vytvářet produkt vyrobený z nejmodernějších technologií. K této vysoké úrovni know-how je přidán přesný výzkum materiálů a technologických řešení zaměřených ideálně na dokonalost a zapojení všech oddělení společnosti s vášní a nadšením.

 

Pezzol Industries dodnes udržuje „hlavní sídlo“ v Barlettě a mezitím se místo rozšířilo, aby přizpůsobilo výrobní a logistické procesy aktuálním potřebám trhu. Zde shromažďujeme všechny dovednosti tvůrčího řetězce, od prototypování po strojírenství, od výroby po logistiku.

 

Příběh rodiny pokračuje. Závazek, vášeň a nadšení při budování společnosti s dlouhodobým výhledem umožnily, aby byla úspěšná více než 70 let. I dnes je charakterizována třetí generací manažerů: Giuseppe a Michele, kteří určují firemní strategie více než 20 let a přijali digitální a multikulturní výzvy moderního světa.

12.7.2020 11:11

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené