U nás máte 30 dní na vrácení, výměnu zboží!

Zboží zašlete na naší adresu:

Asoto, Staroklokotská 17, Tábor 39003

Pozn. doporučujeme využít přepravce / Česká pošta, GLS, PPL, DPD / 


Výměna zboží za jiné

Zboží, které velikostně nesedí, rádi vyměníme za jiné. Váš požadavek uveďte ve formuláři. Vyměněné zboží odesíláme zpět k Vám do 24 hodin od okamžiku přijetí Vámi zaslané zásilky. Vše je rychlé a přehledné.

Formulář vrácení/výměny zboží

 

Vrácení zboží

Kupující má v souladu s ustanovením § 1829 odst. 1 občanského zákoníku právo od Kupní Smlouvy odstoupit, a to do čtrnácti (14) dnů od převzetí zboží. Na Asoto prodlouženo až do 30 dnů. Odstoupení od Kupní Smlouvy musí být prodávajícímu odesláno ve lhůtě uvedené v předchozí větě. Pro odstoupení od Kupní Smlouvy může Kupující využit vzorový formulář poskytovaný prodávajícím.

Pro účely uplatnění práva na odstoupení od Smlouvy musíte o svém odstoupení od Smlouvy informovat Prodávajícího formou jednostranného právního jednání, zaslat na adresu ze které Vám bylo původně zboží odesláno.

Na stránkách Asoto můžete najít a vytisknout formulář pro odstoupení od Smlouvy, není to však Vaší povinností. Aby byla dodržena lhůta pro odstoupení od Smlouvy, postačuje odeslat odstoupení od Smlouvy před uplynutím příslušné lhůty.

Pokud odstoupíte od Smlouvy, vrátíme Vám bez zbytečného odkladu, nejpozději do 14 dnů ode dne, kdy nám došlo Vaše oznámení o odstoupení od Smlouvy, všechny platby, které jsme od Vás obdrželi, včetně nákladů na dodání. Pro vrácení plateb použijeme stejný platební prostředek, který jste použil(a) pro provedení počáteční transakce, pokud jste výslovně neurčil(a) jinak. V žádném případě Vám tím nevzniknou další náklady. Platbu vrátíme až po obdržení vráceného zboží.

 

Hledat: ""

0 ks
Košík: 0
0 ks
Oblíbené